Ugrás a tartalomra
Kategória
Miskolc Megyei Jogú Város Lengyel Nemzetiségi Önkormányzata
Dátum

Katowicei kapcsolat

A Miskolci Rendészeti Szakgimnázium a Wacław Felczak Alapítvány "DWA BRATANKI" pályázatán támogatást nyert, hogy a már meglévő magyar-lengyel testvériskolai kapcsolatot támogassa, fejlessze és ápolja.

Az intézmény munkatársa Fekete Gábor is részt vett a programban, aki a Miskolci Lengyel Önkormányzat képviselője.