Sport 2020. november 02.
Felszabadult játék helyett görcsös akarás

Október utolsó szombatján ismét hazai környezetben lépett pályára a MEAFC felnőtt férfi NBI-es röplabda csapata. Jelen helyzetben kész csoda volt, hogy sikerült mérkőzést játszani, hiszen eredetileg a Dág együtteség fogadták volna. Ott azonban közbe a szólt a vírushelyzet és így a szintén mérkőzés nélkül maradt Kistext SE ugrott be a helyükre. A két csapat már játszott egymással ezelőtt a bajnokságban ahol a fővárosiak győzedelmeskedtek 3:1 arányban.

A mostani mérkőzést álmosan kezdte mindkét csapat, azonban így is a fővárosiak uralták az első felvonást. 14:25

A mso

A második játszmában a hazaiak játéka feljavult és helyenként igen szép támadásokat vezettek a fiúk. Azonban, amikor sikerült kiegyenlíteni, akkor mindig egy apró hiba csúszott a gépezetbe és ismét futhattak az eredmény után. Ezeket a hibákat a vendégek kihasználták és pontra, pontokra váltották. Így ezt az etapot is ők húzták be 19:25 arányban.

A harmadik játszma képe teljesen megegyezett az előzővel. Sajnos ezen a napon sok egyéni hibával játszott a MEAFC, hiányzott az átütő erő a játékukból. Így az utolsó felvonást is a vendégek nyerték 17:25 arányban.

NB I Liga 2020.10.31.

MEAFC-Miskolc – Kistext SE 0:3

MEAFC-Miskolc: Pallós, Surányi, Kovács, Kozsla, Berkes, Orosz Csere: Szántai (liberó), Busák, Kapusi, Karóczi, Bubenkó, BarócsiBubenkó, Barócsi

Bagó László vezetőedző:  - Felszabadult játék helyett, görcsös akarás jellemzett ma bennünket. Gratulálok az ellenfélnek, jól játszottak!