Sport 2020. augusztus 31.
A Honvéd otthonában nyert a PannErgy-MVLC

A férfi vízilabda E.ON OB I-es bajnokság múlt hétvégi fordulójában a fővárosban vendégeskedett és a Honvéd ellen szoros csatában nyert a PannErgy-MVLC-Miskolc.

Egy gól döntött a Kőér utcában, ahol a Miskolc 3-0-s negyeddel kezdett. A Honvéd azonban a rossz kezdés után talpra állt, 5-5 után kvázi „új meccs" kezdődött. A kiélezett párharcban mindkét együttes volt jobb helyzetben, 2:05 perccel a vége előtt a statisztika szerint tízszer próbálkozó, avagy igen aktív Hosnyánszky Norbert lövésével 9-8-ra a Honvéd állt jobban. A Miskolc azonban Biros Barnabás találatával egyenlített, majd az Egerből érkezett fiatal tehetség, Magyar Márton negyedik góljával a maga javéra fordított a mérkőzést, és szerzett roppant fontos három pontot.

Budapesti Honvéd-PannErgy Miskolc 9-10 (0-3, 3-2, 2-0, 4-5)
Gólszerzők: Hosnyánszky 3, Manhercz Á. 2, Kiss B., Decker Á., Illés, Fejős, ill. Magyar M. 4, Seman 3, Hornyák, Vismeg Zs., Biros B.