Sport 2018. december 15.
Pakson nyert a DVTK

Az OTP Bank Liga 18. fordulójában, december 15-én, szombaton a DVTK gyorsan gólt váltott a Pakssal az első félidőben. A második félidőben Florent Hasani újabb hatalmas góljával a győzelmet is sikerült megszerezni, így az utolsó öt fordulóban 11 pontot szerzett a csapat.

Paksi FC - Diósgyőri VTK (1-1)

Paks, 300 néző. Játékvezető: Németh Ádám (Farkas Balázs, Szalai Balázs; Szilasi Szabolcs, Pillók Ádám).
PFC: Rácz G. - Kővári, Lenzsér, Gévay, Fejes - Kecskés T., Papp K., Bertus - Remili, Hahn, Bartha Vezetőedző: Csertői Aurél.
DVTK: Bukrán - Brković, Karan, Tamás M. - Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti M., Juhar - Hasani, Mihajlović. Vezetőedző: Fernando Fernández.

Csere: Tajti M. helyett Tóth B. az 50., Papp K. helyett Egerszegi az 56., Remili helyett Haraszti Zs. a 64., Shestakov helyett Eperjesi a 75., Bartha helyett Simon A. a 79., Hasani helyett Bacsa a 90.  percben.
Sárga lap: Hahn a 44., Tóth B. az 54., Eperjesi  a 80., Simon A. a 84. percben.
Gólszerző: Tajti M. (0-1) a 15., Papp K. (1-1) a 17., Hasani (1-2) a 63. percben.