Sport 2019. március 29.
A listavezetővel nem bírt el a DVTK

A listavezető FTC vendége volt a DVTK női labdarúgó csapata a Jet-Sol Liga 16. fordulójában március 28-án, csütörtökön délután. A találkozó a listavezető házigazda magabiztos sikerével ért véget

Jet-Sol Liga 16. forduló

Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK 3-1 (2-0)

Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont. Játékvezető: Kiss Anikó (Révész Csilla, Nagy Petra)
FTC: Samu - Röhberg, Mosdóczi, Aleksić, Fogl, Fenyvesi E., Pusztai, Kocsán, Szabó V., Zldnis Poljak. Vezetőedző: Dörnyei Balázs
DVTK: Szőke-Nagy - André, Kiamou, Ficzay, Sandu, - Nagy F., Tóth A., Paul - Bradić, Vachter, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Fogl helyett Nagy V. az 58., Zlidnis helyett Csigi a 86. percben.
Sárga lap: Fenyvesi a 24., Ficzay a 66. percben.
Gólszerző: Kocsán (1-0) a 15., Kocsán (2-0) a 18., Fenyvesi (3-0) az 55., Bradić (3-1) a 86. percben.

Fórizs Sándor: - Az első félidőben két komoly hibát vétettünk, amelyekből gólt kaptunk. Az első 45 perc kiegyenlített játékot hozott, de a második játékrészben a Ferencvárosnak több helyzete volt, kaphattunk volna több gólt, de nekünk is voltak olyan lehetőségeink, amelyeket nem tudtunk kihasználni. A kontrajátékunk nem úgy sikerült, mint ahogy szerettük volna. Biljana Bradić egy szenzációs gólt lőtt, gyakorlatilag ez volt az egyetlen kaput eltaláló lövésünk. A kupadöntő előtt arra fogom a lányokat bíztatni, hogy lőjenek minél többet, mert kapura lövésből lesznek a gólok.